اقای علی ترابی

من به تازگی جراحی پیوند استخوان فک را با شما تجربه کردم و بسیار خوشحالم که این کار با موفقیت انجام شد. من در طول این تجربه با حرفه‌ای بودن و دقت شما در کار خود آشنا شدم.

با توجه به اینکه جراحی پیوند استخوان فک یک روند پیچیده و حساس است، ولی شما با توجه به تخصص و دانش خود با موفقیت این کار را انجام دادید. همچنین، من واقعا ممنونم که در طول این فرآیند همیشه با دقت و صبر به سوالات من پاسخ دادید.

من بعد از جراحی به خوبی احساس تسکین کردم و نتایج جراحی پیوند استخوان فک بسیار قابل توجه و بهبود یافته است. از شما بخاطر تلاش و کارتان تشکر می‌کنم و برای شما بهترین آرزوها را دارم.

بطور کلی، تجربه‌ای که با شما داشتم بسیار مثبت بود و به شدت شما را به دوستان و خانواده‌ام پیشنهاد خواهم داد. من بسیار خوشحالم که پزشک خود را پیدا کرده‌ام و یقین دارم که در آینده نیز به شما مراجعه خواهم کرد.

خواندن این مطلب را هم پیشنهاد می کنیم:
اقای علی تقی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب

ایمپلنت دیجیتال

منظور از ایمپلنت دیجیتال چیست؟

. ایمپلنت دیجیتال نوعی ایمپلنت پیشرفته تر است که دقت بیشتری دارد. در این مطلب به برخی از فواید ایمپلنت دیجیتال دندان اشاره شده است.
پیشگیری از بیماری های لثه

راه های پیشگیری از بیماری های لثه و دهان

بهترین راه پیشگیری از بیماری‌های لثه، جلوگیری از تجمع باکتری‌هاست. اینجا در رابطه با راه های پیشگیری از بیماری های لثه و دهان توضیح می دهیم.
راه های زیبایی دندان

راه های زیبایی دندان

مراقبت مناسب از دندان ها مهم است و می تواند به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک کند. ما در این مطلب در رابطه با راه های زیبایی دندان صحبت می کنیم.
بیماری پریودنتال

بیماری پریودنتال چیست؟

بیماری پریودنتال یا بیماری لثه، یک بیماری التهابی که باعث تخریب عصب و بافت های اطراف می شود. روش های درمان این بیماری را در اینجا بخوانید.
تماس با ما