اقای علی تقی ها

من از انجام درمان عفونت لثه و جرم گیری در مطب دکتر دوستکی، بسیار راضی هستم. قبل از درمان، مشکلاتی مانند خونریزی لثه و نفخ و التهاب داشتم که باعث ناراحتی و اضطراب من شده بود. اما پس از درمان توسط شما، حالت سلامتی لثه هایم بهبود یافت و این مشکلات برطرف شدند.

همچنین، می‌خواهم از شما تشکر کنم به خاطر روش‌های حرفه‌ای و دقیقی که در انجام درمان استفاده کردید. شما نه تنها به من کمک کردید تا این مشکل را رفع کنم، بلکه با توضیحاتی که در طول درمان ارائه دادید، به من کمک کردید که بهتر درک کنم که چطور باید به بهداشت دهان و دندان خود رسیدگی کنم.

در کل، بسیار راضی هستم که به شما مراجعه کردم و به شما اعتماد کامل دارم. برای هرگونه مسئله دندانی در آینده، من به شما مراجعه خواهم کرد و همچنین به دوستان و آشنایانم شما را توصیه خواهم کرد. باز هم از شما سپاسگزارم.

خواندن این مطلب را هم پیشنهاد می کنیم:
اقای محمد عزیزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب

ایمپلنت دیجیتال

منظور از ایمپلنت دیجیتال چیست؟

. ایمپلنت دیجیتال نوعی ایمپلنت پیشرفته تر است که دقت بیشتری دارد. در این مطلب به برخی از فواید ایمپلنت دیجیتال دندان اشاره شده است.
پیشگیری از بیماری های لثه

راه های پیشگیری از بیماری های لثه و دهان

بهترین راه پیشگیری از بیماری‌های لثه، جلوگیری از تجمع باکتری‌هاست. اینجا در رابطه با راه های پیشگیری از بیماری های لثه و دهان توضیح می دهیم.
راه های زیبایی دندان

راه های زیبایی دندان

مراقبت مناسب از دندان ها مهم است و می تواند به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک کند. ما در این مطلب در رابطه با راه های زیبایی دندان صحبت می کنیم.
بیماری پریودنتال

بیماری پریودنتال چیست؟

بیماری پریودنتال یا بیماری لثه، یک بیماری التهابی که باعث تخریب عصب و بافت های اطراف می شود. روش های درمان این بیماری را در اینجا بخوانید.
تماس با ما